Konferencja prasowa inaugurująca Juromanię 2023!

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
11 Wrzesień 2023
Odsłuchaj tekst

Juromania 2023 to okazja do odkrycia jednego z najpiękniejszych regionów Polski z zupełnie nowej perspektywy. Połączenia się z naturą i jej pięknem, a także do pogłębienia wiedzy na temat tego wyjątkowego miejsca. Wydarzenia towarzyszące festiwalowi rozpoczynają się już w piątek i potrwają do niedzieli, dając wszystkim możliwość uczestnictwa i czerpania radości z regionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Celem festiwalu jest jeszcze głębsze przybliżenie turystom z Polski oraz reszty świata niezwykłego dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego Jury. Współorganizatorami wydarzenia są Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego oraz Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Wśród licznie zgromadzonych gości i przyjaciół Juormanii znalazła się Pani Iwona Gibas - Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Wojciech Dziąbek – Dyrektor Departamentu Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego. Konferencję zaszczycił również swoją obecnością sam Król Kazimierz, który niezwłocznie po jej zakończeniu udał się w uroczysty pochód po Krakowie w celu głoszenia wspaniałej nowiny o zbliżającej się Juromanii 2023!

Już teraz zachęcamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia Jury Krakowsko-Częstochowskiej i korzystania z atrakcji, jakie przygotowano w ramach Juromanii 2023. Juromania to święto, które łączy przyrodę, kulturę i pasję odkrywania. Niech tegoroczna edycja będzie wyjątkowym doświadczeniem dla wszystkich uczestników!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  87
Pogoda
Katowice