Termin i hasło przewodnie Juromanii w 2023 roku

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
20 Czerwiec 2023
Odsłuchaj tekst

Znamy już oficjalny termin naszego festiwalu w 2023 roku! Lato na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej podsumujemy w trakcie  Juromanii jak zwykle we wrześniu - tym razem dokładnie w jego połowie, bo w dniach 15-17 IX! Bawić będziemy się pod hasłem przewodnim "Jura w klimacie"!

A zatem chwytajcie za notesy i kalendarze oraz koniecznie na żółto-czerwono zaznaczajcie te daty! W tym czasie koniecznie musicie być z nami na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie w odpowiednim klimacie! Nasza impreza jest przecież znana z ogromnej ilości wspaniałych lokalizacji i wydarzeń! Zarówno miłośnicy aktywności sportowej, jak i łakomczuchy, lubiący zjeść i wypić coś wyjątkowego, zaznają tutaj prawdziwego spełnienia! Zarówno dzieci, jak i dorośli... wszyscy tak samo kochają naszą imprezę!

Wystarczy wymienić takie lokalizacje jak Zamek Ogrodzieniec, Zamek Olsztyn, Zamek Pilcza w Smoleniu, Zamek Rabsztyn, Zamek w Korzkwi, Zamek w Bydlinie, Zamek Tenczyn w Rudnie, Zamek Pieskowa Skała, Zamek w Siewierzu, Dolina Prądnika, Dolina Będkowska, Jaskinie Wierzchowska i Nietoperzowa, Góra Zborów w Podlesicach, Pustynia Błędowska, Gmina Żarki i Koziegłowy.... A także jurajskie miasta takie jak Olkusz, Zawiercie, Częstochowa i Kraków...  już na samo wyobrażenie o ilości atrakcji oraz wyjątkowego klimatu, jakie będą miały miejsce w trakcie Juromanii 2023, można poczuć pozytywne wibracje! To będzie bardzo klimatyczny weekend w naszym regionie!

Co kryje się pod hasłem naszej imprezy? To właśnie klucz! Każda z lokalizacji i każdy z organizatorów ma zamiar zadbać o wyjąkowy klimat swojej imprezy i pokazać jak różnorodną krainą jest Jura i zarazem jak ta różnorodność jest przez krajobraz, kulturę i historię Jury spajana w całość.... tworząc jedyny i niepowtarzalny festiwalowy klimat!

 

Twoja ocena:
Ocena: 5.0 (Oddano 2 głosy)
Wyświetlenia:  3659
Pogoda
Katowice