Juromania 2022 - ostatnie przygotowania do Święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
07 Wrzesień 2022
Odsłuchaj tekst

Juromania 2022 już na horyzoncie! Ostatnie przygotowania trwają a wszyscy organizatorzy pracują na pełnych obrotach! Dlatego właśnie odbyło się, jak co roku, ostatnie spotkanie organizacyjne niemal przed samym rozpoczęciem wielkiego święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

Zgromadzeni przedstawiciele gmin, organizacji i stowarzyszeń oraz obiektów turystycznych, biorących czynny udział w festiwalu, spotkali się przy jednym stole i wymienili się doświadczeniami, pomysłami, problemami i rozwiązaniami. A to wszystko po to, aby przy każdej edycji, festiwal był przygotowany na przyjęcie gości jak najlepiej!

Naszym kluczowym założeniem przecież jest, aby każdego roku nasza impreza była po prostu większa, lepsza i efektowniejsza za razem! Aby turyści wspominali wielkie święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej jak najlepiej i jak najchętniej do naszego regionu wracali każdego roku - nie tylko na czas trwającego festiwalu!

Doceniamy to, że przedstawiciele obiektów, będących gospodarzami imprezy tak licznie i tak chętnie biorą udział w takich spotkaniach, gdyż to może wpłynąć na jakość naszej imprezy jedynie w sposób pozytywny! Ze swojej strony staramy się wszystkim organizatorom pomagać w każdy możliwy sposób… a przede wszystkim dostarczać elementy nowe i aktualne elementy wizualizacji, abyśmy pod jednym szyldem Juromanii mogli głośno promować piękno Jury i Szlaku Orlich Gniazd!

Wierzymy, że tegoroczna Juromania, która odbędzie się w dniach 16-18 września, będzie wyjątkowym wydarzeniem, dzięki któremu będzie o Jurze głośno w całej Polsce (a może i jeszcze dalej!), przez co każdy spragniony wrażeń i miłośnik niecodziennych krajobrazów, będzie chciał ją odwiedzić, poznać, posmakować i poczuć na swój własny sposób!

Serdecznie pozdrawiamy i mocno trzymamy kciuki za wszystkich organizatorów… i za słoneczną pogodę oczywiście również!

Twoja ocena:
Ocena: 5.0 (Oddano 1 głosy)
Wyświetlenia:  164
Pogoda
Katowice