Akcje promocyjne Juromanii

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
04 Wrzesień 2022
Odsłuchaj tekst

W miniony weekend, a dokladnie w sobotę 3 września przeprowadziliśmy kolejną akcję promocyjną naszego festiwalu – tym razem w stolicy Podbeskidzia czyli w Bielsku-Białej. Głosiliśmy oczywiście dobrą nowinę o naszym festiwalu, który obędzie się już za niecałe 2 tygodnie - czyli w dniach 16-18 września!

Bardzo cieszymy się, że naszymi akcjami promującymi święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej możemy docierać w coraz dalsze obszary – nie tylko województwa Śląskiego i Małopolskiego, ale także innych części naszego pięknego kraju!

Podobnych akcji promocyjnych przeprowadziliśmy już w tym roku kilka. Byliśmy również między innymi na Mazurach w Mikołajkach i Giżycku oraz w górach… a konkretnie w Krynicy-Zdroju.

Nasze stanowiska cieszyły się olbrzymią popularnością - w końcu zadbaliśmy o to, aby było u nas co porobić! Zadbali o to między innymi ratownicy z Grupy Jurajskiej GOPR, którzy umożliwi nawet spróbowanie się we wspinaczce oraz niezawodny Czarny Rycerz Krzysztof i jego świta, dzięki którym turyści i mieszkańcy mogli przymierzyć prawdziwą rycerską zbroję lub postrzelać z łuku!

Dlaczego wybieramy również tak odległe miejsca? Bo przecież im więcej gości na Juromanii z dalszych części kraju - tym bardziej jest ona imprezą ciekawą i promującą nasz przepiękny region na arenie Polski, ale i nie tylko!

Staramy się, aby wieść o święcie Jury Krakowsko-Częstochowskiej niosła się jak najdalej i zachęcała mieszkańców i turystów z innych popularnych regionów Polski do odwiedzenia Jura Krakowsko-Częstochowska i Szlak Orlich Gniazd - oczywiście najlepiej w trakcie trwania festiwalu Juromania!

Już w najbliższy weekend będziemy z promocją naszej imprezy w Oświęcimiu! Zapraszamy zatem serdecznie po ulotki z programem imprezy oraz do zrobienia sobie wyjątkowego zdjęcia z Rycerzami i Kasztelanem w naszej markowej ramce!

Zapraszamy Was serdecznie do obejrzenia galerii ze zdjęciami z naszych akcji promocyjnych! Oczywiście widzimy się też na festiwalu! Musicie w tych dniach być z nami!

Twoja ocena:
Ocena: 5.0 (Oddano 1 głosy)
Wyświetlenia:  79
Pogoda
Katowice