Termin Juromanii w 2022 roku

Autor:
Zawiązek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
20 Luty 2022
Odsłuchaj tekst

Znamy już oficjalny termin Juromanii w 2022 roku! Lato na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej podsumujemy w trakcie naszej pięknej imprezy jak zwykle we wrześniu! Tym razem niemal w jego połowie, bo w dniach 16-18 IX!

A zatem chwytajcie kajeciki i koniecznie na żółto-czerwono zaznaczajcie te daty! Bo w te dni koniecznie musicie być z nami na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej! Każdy wtedy znajdzie coś dla siebie! Nasza impreza jest przecież znana z ogromnej ilości wspaniałych lokalizacji i wydarzeń! Zarówno miłośnicy aktywności sportowej jak i łakomczuchy, lubiący zjeść i wypić coś wyjątkowego, zaznają tutaj prawdziwego spełnienia! Zarówno dzieci, jak i dorośli... w trakcie Juromanii każdy na chwilę odpływa i zapomina o sprawach codziennych... a niejeden na nowo poczuł się tu dzieckiem właśnie i ciężko było go zaciągnąć do domu!

Termin Juromanii 2022

Wystarczy wymienić takie lokalizacje jak Zamek Ogrodzieniec, Zamek Olsztyn, Zamek Pilcza w Smoleniu, Zamek Rabsztyn, Zamek w Korzkwi, Zamek w Bydlinie, Zamek Tenczyn, Zamek Pieskowa Skała, Zamek w Siewierzu, Dolina Prądnika, Dolina Będkowska, Jaskinie Wierzchowska i Nietoperzowa, Góra Zborów w Podlesicach, Pustynia Błędowska, Gmina Żarki i Koziegłowy.... A także jurajskie miasta takie jak Olkusz, Częstochowa i Kraków... i już na samo wyobrażenie o ilości atrakcji, jakie będą miały miejsce w trakcie Juromanii 2022, można dostać pozytywnych ciarek i wibracji! To będzie wystrzałowy weekend!

Juromania w Smoleniu

Wieść gminna niesie, że w tym roku w takcie festiwalu będzie poruszanych sporo wątków historycznych naszego kochanego regionu. Ale oficjalne hasło przewodnie tegorocznej edycji Juromanii zdradzimy Wam dopiero po jego oficjalnym zatwierdzeniu w trakcie pierwszego spotkania organizacyjnego. Tym samym przytrzymamy Was jeszcze nieco w niepewności, aby dodatkowo podgrzać atmosferę przed imprezą!

Twoja ocena:
Ocena: 5.0 (Oddano 2 głosy)
Wyświetlenia:  4842
Pogoda
Katowice