Juromania 2021 - ostatnie spotkanie organizacyjne

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
10 Wrzesień 2021
Odsłuchaj tekst

Juromania 2021 tuż, tuż! Ostatnie przygotowania trwają i idą pełną parą! Dlatego właśnie odbyło się, jak co roku z resztą, ostatnie spotkanie organizacyjne przed rozpoczęciem wielkiego święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej!

Przedstawiciele gmin oraz obiektów turystycznych biorących czynny udział w festiwalu spotkali się przy jednym stole i wymienili się doświadczeniami, pomysłami, problemami i rozwiązaniami. A to wszystko po to, aby festiwal był przygotowany na przyjęcie turystów jak najlepiej! Bo naszym założeniem jest, aby każdego roku nasza impreza była po prostu większa, lepsza i ciekawsza za razem! Aby turysći wspominali wielkie święto Jury jak najlepiej i jak najchętniej na Jurę wracali każdego roku - nie tylko na czas festiwalu!

Cieszymy się, że przedstawciele obiektów, będących gospodarzami imprezy tak licznie i tak chętnie biorą udział w takich spotkaniach, gdyż to może wpłynąć na jakość naszej imprezy jedynie w sposób pozytywny! Wierzymy, że tegoroczna Juromania  będzie wielkim wydarzeniem, dzięki któremu będzie o Jurze głośno w całym kraju i każdy będzie chciał ją odwiedzić, posmakować i poczuć na swój własny sposób!

Pozdrawiamy i trzymamy mocno kciuki za wszystkich organizatorów!

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  689
Pogoda
Katowice