Juromania 2021 - pierwsze spotkanie organizacyjne

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
13 Kwiecień 2021
Odsłuchaj tekst

Drodzy Juromaniacy i Juromaniaczki! :)

W dniu 12.04.2021 odbyło się pierwsze internetowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli Urzędów Marszałkowskich województw śląskiego i małopolskiego, reprezentantów gmin jurajskich oraz innych instytucji i podmiotów biorących udział w przygotowaniach do festiwalu Juromania - czyli święta Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Niezmiernie cieszy nas, że potwierdzona została wrześniowa data naszej imprezy i możemy już oficjanie zakomunikować, że jeżeli tylko sytuacja epidemiologiczna nie pokrzyżuje naszych planów, to wówczas tegoroczna Juromania odbędzie się w dniach 17-19 września 2021 - czyli w przedostatni weekend tego miesiąca!

Na spotkaniu ustalono, że w tym roku impreza będzie w swojej misji wspierała szeroko rozumianą aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia oraz promowała je hasłem przewodnim: "JURA - AKTYWNA Z NATURY", poprzez wszystkie swoje kanały komunikacyjne.

Od tego momentu będą trwały intensywne prace nad projetami i scenariuszami poszczególnych imprez wszystkich lokalizacji oraz ich ocenianie pod kątem oryginalności i związku z tematem tegorocznej imprezy.

Kiedy tylko wszystkie festiwalowe lokalizacje i atrakcje zostaną zatwierdzone, rozpoczną się prace nad stworzeniem spójnego programu imprezy, którego wygląd będziemy chcieli jak najszybciej przekazać do wiadomości naszych kochanych Juromaniaków, aby komfortowo mogli zaplanować swój udział w największym jurajskim festiwalu!

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  2503
Pogoda
Katowice